Jak ubierać przedszkolaka? Super odzież dziecięca!

Jak ubierać przedszkolaka? Super odzież dziecięca!

Jaką odzież dziecięcą wybrać?

Pierwsze jesienne miesiące są ciepłe i pełne barw. Jednak poranne wyjście z przedszkolakiem nie należy do łatwych. Jesienne poranki są raczej chłodne i trzeba malucha zabezpieczyć przed zimnem. Lekkie kurteczki w tym wypadku są idealne!

Dla dziewczynki proponujemy np. kurtkę pikowaną w kolorze niebieskim z białym zameczkiem, z kieszeniami. Taka odzież dziecięca sprawdzi się podczas wycieczki czy radosnego obcowania z przyrodą w przedszkolnym ogrodzie. Jeśli jedziemy samochodem wiadomo, że trzeba będzie się rozpiąć, by nie spowodować przegrzania organizmu, co w konsekwencji może doprowadzić do przeziębienia, kataru itd. W przedszkolu zazwyczaj jest ciepło, dlatego naszego przedszkolaka ubieramy na cebulkę. Kilka warstw odzieży dziecięcej da możliwość rotacji . Każdą z nich można swobodnie założyć czy zdjąć, w miarę potrzeby.

Nauka samodzielnego ubierania się jest ważna dla przedszkolaka. Podczas ćwiczenia dziecko wyrabia nie tylko umiejętności samoobsługowe i swoją niezależność, ale również motorykę dużą i małą (np. przy zakładaniu spodni/ sweterka, rozpinaniu guzików), koordynację pracy obu rąk (zakładanie skarpetek, bucików) czy koncentracji uwagi i koordynacji ruchów ręki i oczu (wiązanie bucików, zapinanie guzików, suwaka itp.).

Nasz przedszkolak potrzebuje rzeczy na przebranie, które zostawi w szatni. Należą do nich :

  • bielizna,
  • 2 pary spodenek lub getrów,
  • 2 bluzki na długi rękaw na zmianę,
  • 2 bluzki na krótki rękaw,
  • skarpetki.

Warto kupić dziecku śliczną odzież dziecięcą, która została zaprojektowana dla jego wygody!

Odzież dziecięca — propozycje od Malani

Czapka jest nieodzowna na  wyjścia w okresie jesienno-zimowym. Proponujemy nasze piękne czapeczki dla dziewczynek i chłopców w twarzowych kolorach, w zestawach z szalikiem/kominem.

zestaw komin i czapka

Kolejna ważna część odzieży dziecięcej to grubsze legginsy, spodenki czy rajstopki. Proponujemy także śliczne ocieplane legginsy, np. z naszego sklepu malani.pl. Mamy duży wybór, każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie! Najnowszy trend to legginsy w kolorze czarnym wykonane z eco skórki. Posiadają kieszenie, a przód pokryty jest koralikami, co dodaje niesamowity efekt.

skórzane spodnie z perełkami

Inny model , który polecamy, to. np. spodnie jeansowe dla dziewczynki z miękkiego i bardzo elastycznego denimu z detalami mocnego zużycia. Bardzo wąski fason. Z przodu i z tyłu kieszenie. Regulowana, elastyczna talia, rozporek na suwak i guzik.

Modny przedszkolak — modna odzież dziecięca

Przedszkolak naśladuje dorosłych i chce mieć ładne i modne rzeczy. W tym sezonie odzież dziecięca sięga po motywy młodzieżowe. Modne są kontrasty, graficzne wzory, czerń i biel.

W naszym sklepie mamy np. bluzkę dla dziewczynki bawełnianą w paski, w kolorze granatowo-białym. Dekolt w kształcie literki V kolorze białym, na środku bluzki zmieniającą się aplikacja— gwiazda w kolorze srebrnym lub po zmianie — w kolorze czarnym.

 bluza w paski z gwiazdą

Odzież dziecięca dla przedszkolaka powinna być przede wszystkim wygodna, łatwa w ubieraniu, wykonana z naturalnych materiałów. Nasz sklep oferuje Wam bogatą gamę ubrań. Wysoka jakość wykonania, modne wzory, łatwe użytkowanie, to cechy dobrej jakościowo odzieży dziecięcej. Starannie selekcjonujemy dla Ciebie najpiękniejsze i najbardziej funkcjonalne modele. Nasza odzież dziecięca jest trwała i będzie Wam bardzo długo służyć! Nasze produkty sprowadzamy od sprawdzonych i zaufanych producentów, którzy stawiają swoim ubrankom wysokie wymagania. Możecie mieć pewność, że nasza odzież dziecięca jest wysokiej jakości! Kolory, wzory i fasony — mamy ich naprawdę wiele! Przeglądaj nasze stylizacje i twórz własne zestawienia modnych ubrań dziecięcych!

Jakimi zasadami kierujemy się przy ubieraniu przedszkolaka?

  • Ubieramy dziecko na cebulkę w kilka warstw.
  • Wybieramy odzież dziecięcą wysokiej jakości.
  • Zwracamy uwagę na funkcjonalność odzieży dziecięcej: zamki, rzepy, guziki.
  • Ubranie dla przedszkolaka powinno być przede wszystkim wygodne i łatwe do zdjęcia lub założenia.

Maluch powinien się swoim ubranku zawsze dobrze czuć, nie obawiać się, że przez nieuwagę pobrudzi ubranie. Dlatego wyszukane stroje lepiej odłożyć na specjalne okazje, takie jak wizyta świętego Mikołaja czy bal karnawałowy. Dla dziewczynki najlepszy będzie zestaw legginsy + bluzka, można do tego założyć również spódniczkę, a zamiast legginsów – rajstopy bez stóp + skarpetki.

Dla chłopca dobrym wyborem są luźne spodnie dresowe na gumkę + bluzka lub dres, mogą być także chłopięce legginsy lub rajstopy bez stóp ze skarpetkami. W naszym sklepie mamy bogaty wybór odzieży dziecięcej i chcemy, by wszyscy nasi Klienci byli bardzo zadowoleni! Chętnie przyjmujemy Wasze sugestie i uwagi, chcemy proponować Wam zawsze najlepsze ubranka dziecięce!

Udostępnij ten wpis

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj na bieżąco informacje o nowościach i promocjach. Otrzymaj 5% RABATU na pierwsze zakupy

Modny maluszek — mała dziewczynka

Każda mama pragnie, by jej maleństwo wyglądało pięknie codziennie i od święta. Mała Księżniczka, czy to leżąca w łóżeczku, czy wychylająca się z wózeczka na spacerze, czy uśmiechająca się w uściskach taty — zawsze może być ubrana w prześliczne, miękkie ciuszki!
Czytaj więcej