Pozycje seksualne, które wygonią nudę z Twojej sypialni!

Do twojej sypialni wkradła się rutyna? Przetestuj nowe pozycje seksualne i podkręć swoje życie łóżkowe!

Nowe pozycje seksualne odmienią twoje życie erotyczne

Rutyna potrafi zabić nawet najdoskonalszy związek, dlatego, gdy w sypialni pojawia się nuda, a zbliżenia staja się coraz rzadsze, należy działać szybko. Nie da się ukryć, że seks stanowi ważny filar niemal każdego związku. Kiedy pierwszy etap romantycznej miłości mija, pozostaje pielęgnowanie związku i dbanie o każdy jego aspekt, również o życie seksualne. Znudziły wam się klasyczne pozycje seksualne? Przetestujecie nowe, a szybko przekonacie się, że płonący między wami żar można wzniecić na nowo! Niektóre pozycje seksualne zdecydowanie nie nadają się dla debiutantów, dlatego długi staż związku, wzajemne zaufanie, akceptacja wad i słabości, pomogą wam w odhaczeniu kolejnych punktów z listy pozycji seksualnych, których powinna spróbować każda para.

Pozycja klasyczna nie musi być nudna, sprawdź, jak można ją urozmaicić

Od pozycji klasycznej, w której mężczyzna znajduje się na górze, a partnerka leży na plecach, większość par rozpoczyna swoje życie seksualne. Niestety pozycja ta szybko się nudzi, zwłaszcza gdy jest jedyną, jakiej próbujemy. Największe zalety seksu w pozycji klasycznej? Przede wszystkim bliskość, możliwość utrzymywania kontaktu wzrokowego i obdarowywania się wzajemnymi czułościami. Co zrobić, gdy pozycja klasyczna, zwana też misjonarską wam się znudziła? Zdecydowanie nie musicie z niej rezygnować, wystarczy wypróbować kilka prostych sztuczek, które szybko rozwieją nudę.

  • Obejmij partnera w pasie udami – z pozoru zwyczajny trik, potrafi całkowicie odmienić doznania, odczuwane podczas seksu w pozycji klasycznej. Penetracja w tej pozycji jest jeszcze głębsza, co zwiększa przyjemność obu stron.
  • Przyciągnij kolana do klatki piersiowej – najprostszy sposób na zwiększenie siły tarcia i wzmocnienie doznań płynących z penetracji. Dodatkowy atut? Mężczyzna w tej pozycji całkowicie przejmuje kontrolę, co może być podniecające dla panów, którzy lubią dominować nad partnerką.
  • On nie musi leżeć! Pozycja klasyczna będzie wyglądać całkiem inaczej, jeśli mężczyzna zamiast leży, stanie lub klęknie przed partnerką. Trik ten będzie łatwy do zrealizowania, przy okazji seksu na stole lub wygodnej kanapie. Mając wolne ręce, partner może dodatkowo pieścić piersi lub inne czułe miejsca na ciele kobiety. Plusem w pozycji klasycznej, w której partner stoi lub klęczy przed partnerką, jest stymulacja punktu G.

Trzy proste sposoby na urozmaicenie pozycji klasycznej, to propozycje dla par, które uwielbiają poczucie bliskości i kontakt wzrokowy, jakie daje im pozycja misjonarska, jednak pragną poszukać nowych doznań i spojrzeć na seks pod nieco innym kątem. Jakie jeszcze pozycje seksualne można urozmaicić, by zwiększyć przyjemność płynącą ze zbliżeń i na nowo rozpalić ogień w sypialni?

Wolisz być na górze? Sprawdź, jak zmodyfikować pozycję na jeźdźca!

Niektóre kobiety mogą doświadczyć orgazmu tylko wtedy, gdy same kontrolują tempo stosunku i głębokość pchnięć. Dla takich pań stworzona jest pozycja „na jeźdźca”, w której mogą dominować nad partnerem i czerpać z tego ogromną satysfakcję. Mężczyźni również uwielbiają tę pozycję. Dlaczego? Przede wszystkim jest dla nich wygodna, pozycja ta nie wymaga szczególnego zaangażowania z ich strony, mogą leżeć i rozkoszować się każdym ruchem partnerki. Panowie są ponadto wzrokowcami, a widok rozwianych włosów i falujących piersi zdecydowanie działa na nich stymulująco. Niestety pozycja na jeźdźca, jak wszystkie inne pozycje seksualne, może się szybko znudzić, a nuda skutecznie zniechęca do zbliżeń. Istnieje jednak wiele wariantów klasycznej kowbojki, które mogą podziałać na wyobraźnię obu stron.

  • Pozycja tylna – siedząca – bardzo zmodyfikowana pozycja na jeźdźca, w której nie widzicie swoich twarzy, a bliskość jest mocno ograniczona. Pozycja ma jednak swoje plusy, nadal to kobieta dominuje, ponadto pozycja sprawdzi się w przypadku bardzo szczupłych i drobnych pań, które miewają problem z osiągnięciem satysfakcji seksualnej, podczas normalnego stosunku. W pozycji tylnej – siedzącej, mężczyzna usadawia się na wygodnym krześle lub fotelu, a partnerka siada na nim tyłem. Wolne ręce partnera umożliwiają docieranie do każdego zakamarka na ciele partnerki i dodatkowej stymulacji, przyśpieszającej orgazm.
  • Odwrócona pozycja na jeźdźca – wszystko wygląda tak, jak podczas klasycznej kowbojki, jedyna różnica jest taka, że partnerka dosiada mężczyznę, tyłem. Nadal to kobieta kontroluje tempo stosunku, partner musi całkowicie poddać się jej woli, co nie znaczy, że doznania czerpane przez niego, są mało satysfakcjonujące. W tej pozycji mężczyzna może nie tylko podziwiać ekscytujące widoki, ale też bawić sie włosami partnerki.
  • Kowbojka boczna, ze złączonymi udami – maksimum przyjemności, dla niego i dla niej. Partnerka siada na mężczyźnie bokiem, po czym łączy uda. Złączenie nóg w tej pozycji sprawia, że robi się… ekstremalnie ciasno, co nie pozostaje obojętne dla obu stron. Jedyny minus? Mężczyzna może w tej pozycji dojść na szczyt o wiele szybciej niż zazwyczaj, przez co pozycja nie jest polecana dla panów mających problem z przedwczesnym wytryskiem.

Pozycje seksualne tylko dla odważnych!

Wariacje pozycji klasycznej, czy pozycji na jeźdźca zostały już przez was przetestowane? Pozostaje wam przetestować pozycje seksualne o zwiększonym poziomie trudności, wymagające również odwagi, otwartości i pewności siebie. Chcecie pozbyć się wszelkich zahamowań i zwyczajnie cieszyć się doznaniami płynącymi z połączenia waszych ciał? Wypróbujcie pozycje seksualne, tylko dla odważnych!

  • Pozycja litery V – z pewnością jest to pozycja bardziej wymagająca od pozostałych, jednak możliwa do zrealizowania dla każdego, co będzie wam potrzebne? Wysoki mebel, na którym będzie mogła usiąść partnerka, tak by mężczyzna, stojąc przed nią, był w stanie w nią wejść. Partnerka powinna oprzeć nogi na ramionach mężczyzny. W tej pozycji będziecie mogli patrzeć sobie w oczy, co zazwyczaj niesamowicie działa na partnerów.
  • Na stojąco, twarzami do siebie – to z pewnością nie jest pozycja dla każdego, wymaga bowiem sporego wygimnastykowania ze strony kobiety. Chcesz spróbować seksu w tej pozycji? Zadbaj o odpowiednie rozciągnięcie mięśni, które pozwoli w pozycji stojącej unieść nogę na tyle wysoko, by oprzeć ją na ramieniu partnera. Jesteś w stanie zrobić to bez problemu? W takim razie, do dzieła! Dodatkowy plus? Będziecie z siebie dumni, że możecie robić to w pozycji, która jest niedostępna dla większości par.

Nietypowe pozycje seksualne to coś, co powinny przetestować wszystkie pary, w których sypialni od jakiegoś czasu wieje nudą. Wprowadzenie do życia łóżkowego urozmaiceń pozytywnie wpłynie na wasz związek, odkryjecie znów, jak bardzo na siebie działacie, i jak wiele was łączy, co przełoży się na życie codzienne i poprawi wasze relacje. Wstępem do zmian w życiu erotycznym, powinno być bezwzględne zaakceptowanie swojego ciała, z wszystkimi mankamentami urody i popracowanie nad pewnością siebie.