Kobiecy upominek dla świadkowej? Co wybrać na prezent w podziękowaniu

Oczywiście – nie ma najmniejszych wątpliwości co do tego, kto jest najważniejszy na ślubie i weselu, ale warto pamiętać również o innych, „drugoplanowych” bohaterach tego wielkiego dnia… i zawczasu zadbać m.in. o prezent dla świadkowej.

Dlaczego właśnie świadkowej należy się upominek? Powodów jest wiele – ograniczmy się więc do wymienienia zaledwie kilku najbardziej istotnych.

Przede wszystkim rola świadkowej zaczyna się na długo przed samą uroczystością. To właśnie świadkowa pomaga Pannie Młodej ze wszystkimi przygotowaniami, w razie potrzeby służy radą i rozwiewa wątpliwości. Wbrew temu, co można by sądzić „z zewnątrz”, wszystko to bardzo istotne kwestie, a więc rola świadkowej jest nie do przecenienia.

Na tym nie koniec. Świadkową najczęściej zostaje najbliższa Pannie Młodej osoba – czy to ktoś z rodziny czy najlepsza przyjaciółka. W obu przypadkach jest to osoba bardzo dobrze znana, towarzysząca od dłuższego czasu, a więc z pewnością i taka, która sama przeżywać będzie to wydarzenie zupełnie tak, jakby dotyczyło jej bezpośrednio. To chyba wystarczający powód, by zadbać o podarowanie czegoś miłego także i jej.

Co wybrać na prezent dla świadkowej?

Możliwości, jeśli chodzi o prezenty w podziękowaniu ślubnym, jest całe mnóstwo. Sprawdzają się zarówno drobne upominki, jak i większe podarunki. Na pewno jednak nie zaszkodzi postarać się, by było to coś osobistego, np. prezent personalizowany.

Personalizowany prezent dla świadkowej można ozdobić praktycznie dowolną dedykacją. Znajdzie się więc miejsce i na podniosłe, okolicznościowe przemowy, jak i na całkowicie humorystyczne, drobne żarciki, które – przy każdym spojrzeniu na nie –  poprawiały będą obdarowanej osobie nastrój.

Za przykład dobrego prezentu niech posłuży personalizowany kieliszek do wina PODZIĘKOWANIA DLA ŚWIADKOWEJ. Chyba trudno byłoby odmówić takiemu podarunkowi praktyczności… ale przecież na tym nie kończą się jego zastosowania. Grawerowane na indywidualne zamówienie naczynie sprawdzi się też znakomicie w roli dekoracji, przypominając o ważnym wydarzeniu sprzed dni, miesięcy czy lat.

Miłym prezentem będzie także personalizowana sól do kąpieli PODZIĘKOWANIE DLA ŚWIADKOWEJ. Nic lepszego nade chwile relaksu – można by powiedzieć… i wcale się w tym względzie nie mylić, bo na odprężającą kąpiel zasługujemy wszyscy, a ślubna świadkowa już w szczególności. Mało kto musi bowiem sprostać tak wielu wyzwaniom jak ona… ale też kto inny, jeśli nie właśnie ona, byłby w stanie im wszystkim podołać?

Jeżeli więc zbliża się dzień ślubu i wesela, jeżeli wielkie życiowe wydarzenie już niebawem, to ostatni moment, żeby zdążyć ze wszystkimi przygotowaniami. Warto pamiętać nie tylko o tym, co najbardziej oczywiste, ale także o drobnych gestach, za sprawą których zaproszeni goście poczują się i wyróżnieni, i docenieni.

Dlatego już dzisiaj wejdź na Crazyshop.pl i wybierz zarówno piękny, kobiecy prezent dla świadkowej, jak i upominek w podziękowaniu dla rodziców oraz symboliczne podarunki dla przybyłych na imprezę gości!