Deski sedesowe Koło Nova PRO – dostępne w hurtowni hydraulicznej Proterm

Deska WC, jak każdy element wyposażenia łazienkowego ma wpływ na komfort użytkowania toalety jak i dopasowuje się swoim designem do założeń projektowych wynikających z indywidualnych preferencji klienta. Optymalnie dobrana będzie dobrze spełniała swoją rolę przez wiele lat.

Deski sedesowa Koło Nova PRO – charakterystyka

Deski sedesowe Koła Nova pro zostały zaprojektowane by w pełni odpowiadać w/w. założeniom. Wytyczne projektowe w takich obszarach jak uniwersalne wzornictwo, wysoka funkcjonalność, użyte materiały wysokiej jakości oraz wszechstronność zastosowani plasują serię Nowa pro na wysokim miejscu w rankingu tego typu elementów wyposażenia łazienki na rynku.

Deski sedesowe Koło Nova pro są dedykowane do kompatybilnych modeli sedesów serii Nova pro ale ich zasięg zastosowania zwiększa się z możliwością użycia ich w innych typach misek sedesowych.

Dostępne w serii Nova Pro deski przeznaczone dla użytkowników z grupy standardowej ale także dla osób niepełnosprawnych i starszych jak i dla samodzielnie korzystających z nich małych dzieci.

deska sedesowa Koła

Rodzaje desek sedesowych Koło Nova Pro

W zakresie serii desek Koło Nova pro rozróżnia się je pod względem wyglądu:

  • owalne
  • prostokątne
  • specjalne

Wzornictwo nie jest ograniczone przez jeden wymiar (dopasowanie desek do różnych sedesów)

Pod względem funkcjonalności:

  • funkcja wolnego opadania (zapobiega nieprzyjemnemu hałasowi związanemu z nagłym opadaniem deski na muszlę, bezpieczeństwo – ochrona przed przypadkowym przytrzaśnięciem palców)
  • trwałe zawiasy wykonane z metalu – instalowane zarówno od dołu jak i od góry (zależne od modelu)
  • wzmocnione zawiasy metalowe do desek dla osób niepełnosprawnych
  • nowoczesna funkcja wypinania Click2Clean – bardzo łatwy system demontażu deski do czyszczenia
  • odporne na uszkodzenia siedzisko przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (z klapą lub bez)

Pod względem zastosowanego materiału:

  • polipropylen
  • Duroplast (wysoka wytrzymałość oraz lekkość, właściwości podobne do włókna szklanego)

W obu wypadkach materiał zapewnia trwałość i łatwość w utrzymaniu wysokiej higieny w łazience a specjalne antybakteryjne powłoki zapobiegają gromadzeniu się i namnażaniu na ich powierzchni niebezpiecznych bakterii

Wybierz już teraz deski sedesowe NOVA PRO i zadbaj o komfort i bezpieczeństwo swojej rodziny. Firma Koło gwarantuje długoletnie i bezproblemowe ich użytkowanie. Każdy z produktów objęty jest gwarancją, bezpiecznie zapakowany oraz wyposażony w czytelną instrukcję montażu i użytkowania.

Firma Koło znajduje się w grupie Geberit, która prowadzi działalność na całym świecie i jest europejskim liderem w branży produktów sanitarnych oferując wyjątkową jakość i rozwiązania w zakresie systemów sanitarnych, rurowych i ceramiki łazienkowej.