Dlaczego rodzaje wypełniaczy to tak istotna sprawa

Ryzyko uszkodzenia zamawianego przedmiotu jest tak samo wysokie, gdy towar dostarczany jest nam zza oceanu, czy też z tego samego miasta. Aby uniknąć uszkodzenia transportowanych produktów należy odpowiednio je zabezpieczyć przed ewentualnym otarciem, zgnieceniem czy też przemieszczeniem. Powinniśmy zatem wiedzieć, jakie rodzaje wypełniaczy należycie ochronią naszą przesyłkę. Doskonałym ku temu sposobem jest wykorzystanie wszelkich papierowych wypełniaczy, które w sposób niezawodny chronią produkt podczas transportu.

Wybierz taki, który najbardziej ci odpowiada

W zależności od tego, jaki produkt chcemy zabezpieczyć podczas transportu, do wyboru mamy masę wypełniaczy, które z pewnością nam w tym pomogą. Oferowane rodzaje wypełniaczy doskonale sprawdzą się do każdego rodzaju przesyłek. Do wyboru mamy zarówno blokujące i unieruchamiające papierowe podkładki, jak również papierowe wypełnienia owijające.  Zarówno pierwsze wypełniacze do opakowań, jak i drugie zapewnią pakowanemu produktowi amortyzację oraz ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Jednym z ciekawych rozwiązań rodzajów wypełniaczy jest specjalny papier o strukturze miodu. Pozwala owinąć przedmiot, tym samym niwelując wszelkie zarysowania, czy uszkodzenia. Sprawdza się szczególnie przy zabezpieczaniu produktów o delikatnej powierzchni, takich jak szklane naczynia lub porcelana. Innymi zabezpieczeniami, jakie możemy znaleźć w ofercie są Konwerter WrapPak Protector oraz wygenerowana za pomocą urządzeń PadPak podkładka amortyzująca. Obie propozycje chronią przesyłkę przed obiciem, niwelują wstrząsy oraz możliwość przemieszczenia się produktu w trakcie transportu. Kolejnym rozwiązaniem, na jakie możemy się zdecydować są wstęgi papieru. Skutecznie wypełniają wolną przestrzeń paczki i unieruchamiają produkt. Dzięki temu przesyłka pozostanie w stanie nienaruszonym.

Wypełniacze przyjazne środowisku

Większość oferowanych dziś na rynku wypełniaczy produkowanych jest zgodnie z zasadą zero waste, czyli w sposób przyjazny środowisku. Papier, jako materiał biodegradowalny jest w pełni bezpieczny dla naszej planety. Wypełniacze tworzone są przez specjalistyczne maszyny, które w bardzo szybkim tempie są w stanie wyprodukować ich bardzo wiele. Eko wypełniacze do paczek niosą ze sobą wiele innych korzyści, nie tylko w kwestii środowiska. To, w jaki sposób przesyłka została zapakowana w dużym stopniu świadczy bowiem o dobrym, indywidualnym podejściu do klienta. W ten sposób firma zyskuje lepszą opinię, a ludzie częściej są skłonni korzystać z jej usług.