Higiena osobista w nowoczesnym wydaniu – poznaj funkcje toalety myjącej!

Łazienka jest miejscem, które z założenia ma dostarczać nam możliwości kompleksowego zadbania o higienę. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób rozważa zakup i montaż jednego z najbardziej praktycznych rozwiązań służących temu celowi – toalety myjącej. Jej wybór jest o tyle dobry, że miska wc zintegrowana z bidetem  nie wymaga dodatkowego miejsca w łazience, jest dyskretna oraz oferuje przy tym rozbudowaną, nowoczesną funkcjonalność, co pozwala zadbać o higienę osobistą w najlepszy możliwy sposób.

Czym toaleta myjąca różni się od bidetu i deski z funkcją bidetu?

Toaleta myjąca to nowoczesne rozwiązanie, które powstało w odpowiedzi na potrzeby posiadaczy małych łazienek. W takich pomieszczeniach niemożliwe jest bowiem umieszczenie wszystkich niezbędnych rozwiązań, w tym zarówno muszli wc, jak i bidetu. Toaleta myjąca w jednym, zajmującym dokładnie tyle samo miejsca w łazience co wc, praktycznym i atrakcyjnym wizualnie urządzeniu łączy w sobie funkcjonalność tych dwóch zupełnie różnych rozwiązań. Pozwala nie tylko zaoszczędzić cenne miejsce, ale także zadbać o higienę osobistą w najlepszy, prawdziwie innowacyjny sposób, którego nie zapewni żaden, nawet najlepiej wykonany bidet.

Alternatywnym rozwiązaniem do toalety myjącej jest natomiast deska z funkcją bidetu. Urządzenie to pozwala w prosty sposób rozszerzyć funkcjonalność zwykłej miski wc bez konieczności jej wymiany. Jest to także bardziej ekonomiczna alternatywa dla toalety myjącej, która jest z kolei w pełni zintegrowanym urządzeniem o designie idealnie dopasowanym do stylistyki współczesnych łazienek oraz potrzeb ich użytkowników.

Ogromne zainteresowanie toaletami myjącymi sprawiło, że w sprzedaży znajdziemy ich całkiem pokaźny i zróżnicowany wybór. Poszukując rozwiązania, w którego zakup warto zainwestować, zwróćmy szczególną uwagę na urządzenie marki Roca – toaletę myjącą Inspira In-Wash.

Co oprócz mycia? Funkcjonalność nowoczesnych toalet myjących

Toaleta myjąca Inspira In-Wash należy do najbardziej innowacyjnych i docenianych przez użytkowników rozwiązań tego typu dostępnych w bieżącej sprzedaży. Jej powstanie jest efektem wieloletniej pracy inżynierów i projektantów marki Roca, którym udało się stworzyć wysokofunkcjonalne, a przy tym bardzo proste i intuicyjne w obsłudze urządzenie, które zaspokoi potrzeby każdego użytkownika. Muszla klozetowa z bidetem oferuje mycie oraz suszenie, których parametry można dopasować do osobistych preferencji, posiada zgodną z najnowszymi standardami konstrukcję bezkołnierzową Rimless, a jej pracą można w szybki i wygodny sposób sterować przy użyciu bezprzewodowego pilota o minimalistycznej formie.

Toaleta myjąca Inspira In-Wash jest dostępna w dwóch wariantach montażowych – miski wc podwieszanej i kompaktu, co pozwala na jej umieszczenie w każdej domowej łazience. Uniwersalny, zgodny z najnowszymi trendami design umożliwia jej perfekcyjne dopasowanie do stylistyki pomieszczenia oraz skomponowanie z pozostałymi elementami ceramiki łazienkowej dostępnymi na miejscu. Rozbudowana funkcjonalność w połączeniu z uniwersalnym designem sprawiają, że nowoczesna muszla klozetowa z bidetem to doskonały wybór dla każdego, kto chce podarować sobie i swoim bliskim możliwość korzystania z najlepszych rozwiązań.