Jak zorganizować weekendowy wyjazd niespodziankę dla ukochanej osoby? Wszystko o czym musisz pamiętać

Będąc w związku należy robić wszystko, by zachować swoisty ogień. Oczywiście nie mamy tylko na myśli pasji, ale przede wszystkim chodzi nam o miłość. Tylko starając się i dbając o siebie nawzajem można być szczęśliwym, nawet po wielu latach wspólnego życia. Dlatego też od czasu do czasu warto zaskoczyć swoją drugą połówkę i zorganizować weekendowy wyjazd niespodziankę. W dzisiejszym wpisie przedstawimy Wam wszystko, co musicie na ten temat wiedzieć i o czym pamiętać.

Wybór miejsca ma znaczenie

Na samym początku powinniście zadecydować, w jakie miejsce się wybrać. Oczywiście możliwości jest sporo, ale pamiętajcie, aby wybrać takie miejsce, które spodoba się Wam obojgu. Dzięki temu będziecie miło spędzać czas, a żadne z Was nie będzie się nudzić. Może to być weekend choćby w Wiedniu, który notabene jest stosunkowo blisko Polski, a jeżeli mieszkacie na południu kraju, to w kilka godzin dojedziecie do samej stolicy. Nawet nie musicie jechać samochodem, bo połączenia kolejowe są bardzo dobre. W Wiedniu jest tak wiele atrakcji, że zapewne jeden weekend Wam nie wystarczy, ale na pewno warto zobaczyć uliczki tego słynnego miasta, a następnie wybrać się na koncert symfoniczny z muzyką Mozarta, który odbywa się w niezwykle pięknym Golden Hall. Po nim koniecznie wybierzcie się do jednej z lokalnych restauracji, która serwuje wyśmienite jedzenie. Jeszcze tego samego dnia możecie wracać do kraju, ale też pójść przenocować i następnego dnia wybrać się do chyba najlepszego muzeum w całej Europie, czyli Muzeum Historii Sztuki, gdzie zapewne spędzicie kilka godzin, tym bardziej, że nie tylko ilość, ale i jakość eksponatów sprawia, że kilka godzin mija niczym kilka chwil. Nie zapomnijcie jeszcze zakosztować tortu Sachera czy sernika, rzecz jasna wiedeńskiego.

W co się spakować? Oto jest pytanie i także odpowiedź na nie!

Planując wyjazd warto wcześniej pomyśleć o tym, w co się spakujecie. Oczywiście nie oznacza to wcale, że macie spakować swoją partnerkę czy partnera. Do wyboru są walizki podróżne, plecaki czy torby i tak naprawdę najlepszym wyborem są walizki podróżne od Solier. Jeżeli takowych nie macie, to zawsze możecie zdecydować się na tanie, acz bardzo dobre walizki z ABS. To tworzywo jest niezwykle wytrzymałe, ale też odporne na zarysowania i wodoodporne. Polecamy takie, które są wyposażone w 4-łożyskowane kółka wykonane z mieszanki kauczuku i gumy, dzięki temu cicho pracują. Natomiast jeżeli są obracane o 360 stopni to prowadzenie walizki nawet w trudniejszym terenie, czy na nierównościach, jest banalnie proste. Dla bezpieczeństwa warto postawić na szyfrowany zamek. Na wygodę wpływa również dwupoziomowa, teleskopowa rączka. O niespodziance poinformujcie na kilka godzin przed wyjazdem tak, aby druga połówka mogła się spakować, bo absolutnie nie radzimy Wam spakowania swojej partnerki, bo to może nie być udane pakowanie. Będzie tak tym bardziej, jeżeli zapomnicie spakować fluid.

Zadbaj o przekąski

Może się okazać, że Wasza druga połówka tego dnia planowała totalne lenistwo naprzemienne z jedzeniem. Jak wiadomo trzeba być przygotowanym na różne sytuacje. Dlatego też na pewno trzeba mieć przygotowane różne przekąski. Wcale nie musi ich być dużo, ale tabliczka dobrej czekolady czy też ulubiona sałatka z łososiem załatwią sprawę. Przygotujcie też koc, szczególnie jeżeli będziecie podróżować samochodem, bo wtedy pasażerka może się zdrzemnąć.

A na końcu…mały upominek

Cóż, to już niemal wszystko, o czym musicie pamiętać, bo mamy jeszcze przygotowaną ciekawą propozycję. Otóż polecamy Wam podarowanie drugiej połówce jakiegoś upominku, który zdradzałby miejsce, gdzie się wybieracie. Może to być kawa i kawałek sernika wiedeńskiego i wtedy zagadka będzie bardzo szybko rozwiązana, podobnie jeżeli podarujecie czekoladki Mozart. Oczywiście jeżeli partner czy partnerka nie lubi niespodzianek na ostatnią chwilę, to rzecz jasna poinformujcie trochę szybciej.

Na samym końcu musimy przypomnieć o formalnościach związanych z pandemią Covid-19. Należy zabrać ze sobą tzw. paszport covidowy, bądź też ważny test. Do tego we wszystkich muzeach należy nosić maseczki.