Toner do drukarek, który nie obciąży wydatków Home Office

W dobie pandemii koronawirusa praca zdalna zaczęła być na topie. Pomimo zmieniających się nieustannie obostrzeń obecnie wiele firm postanowiło dostosować się do aktualnych warunków i umożliwić swoim pracownikom Home Office. Stojąc zatem przed wyzwaniem, jakim jest wybór drukarki na użytek domowy, należy wziąć nie tylko pod uwagę parametry urządzenia, ale również wykorzystywane na co dzień materiały eksploatacyjne. Jaki toner do drukarki wybrać na Home Office?

Drukarka atramentowa czy laserowa?

Z powodu aktualnej sytuacji pandemicznej w Polsce i na świecie coraz większy odsetek pracowników uzyskał możliwość przejścia na tryb zdalny. Czy to dobrze, czy źle? Oceńcie sami. Niemniej jednak w większości przypadków może nieść to ze sobą konieczność zakupu odpowiedniego sprzętu, który ułatwi wam wykonywanie codziennych obowiązków, a jednocześnie nie obciąży domowego budżetu. Nic więc dziwnego, że w ostatnim czasie w wyszukiwarce zaczęły pojawiać się zapytania „Jaką drukarkę na Home Office wybrać?”. W zależności od waszych potrzeb i oczekiwań sprawdzi się oczywiście inne rozwiązanie. To jednak drukarka atramentowa stanowi dobry wybór, jeżeli zależy wam na czymś więcej aniżeli tylko drukowaniu czarno-białych dokumentów. Starsze modele znajdziecie na rynku za niecałe 150-200 złotych, co skutecznie zoptymalizuje nadprogramowe koszty. Niestety drukarki atramentowe są dość drogie w eksploatacji, a wykorzystane na co dzień tusze mają tendencję do szybkiego zasychania. Drukarka laserowa może okazać się trafionym rozwiązaniem w przypadku osób na Home Office. Standardowe urządzenie laserowe cechuje się szybkością pracy, rzadko spotykaną wydajnością oraz niskim kosztem eksploatacji. O czym jeszcze pamiętać, wybierając drukarkę laserową?

Toner do drukarki Activejet – dlaczego warto?

Materiały eksploatacyjne do drukarki laserowej możemy podzielić na te z niższej i wyższej półki cenowej. Internetowe sklepy z artykułami biurowymi obecnie posiadają w swojej ofercie szereg różnorakich rozwiązań, a to zaś nie ułatwia podjęcia dobrej decyzji. Jaki toner do drukarki laserowej wybrać? Warto wcześniej ustalić swój budżet oraz indywidualne potrzeby. Jeżeli drukarka laserowa będzie wykorzystywana każdego dnia, tym samym zależy wam na stosunkowo niskich kosztach związanych z jej eksploatacją, nie pozostanie wam nic innego, jak zainwestować w produkt renomowanego producenta. Marka Activejet to producent najwyższej jakości materiałów eksploatacyjnych do drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych. Oferuje zarówno tusze HP, jak i toner do drukarki Brother czy tonery Canon. Dlaczego warto wybrać tanie tonery Activejet? Są one gwarancją świetnej jakości druku oraz niskich kosztów eksploatacyjnych, co może mieć szczególne znaczenie w przypadku osób, które poszukują optymalnego rozwiązanie na użytek prywatny. Wówczas uzyskacie pewność, że koszty eksploatacji drukarki laserowej nie przerosną waszych oczekiwań.

Oryginalny toner czy jego zamiennik?

Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na wysokiej jakości materiały eksploatacyjne do drukarki w atrakcyjnej cenie na rynku zaczęły coraz częściej pojawiać się ich zamienniki. Czy warto stosować zamienniki tonerów? Oczywiście, że tak. Wbrew powszechnemu przekonaniu są one wydajne i ekonomiczne, tym samym wykazują niemal identyczną względem oryginałów niezawodność. Każdy dostępny w sklepach z artykułami biurowymi zamiennik tonera to produkt, który nie tylko przeszedł aktualnie obowiązujące testy jakości przed dystrybucją, lecz także jest wzorowany na produkcie oryginalnym. Co to oznacza? Wybrany przez was zamiennik tonerów do drukarki HP czy Canon nie uszkodzi wykorzystywanego na co dzień sprzętu, będąc równocześnie gwarancją wysokiej jakości druku. Tym sposobem znacząco obniżycie koszty eksploatacji drukarki laserowej, zwłaszcza jeżeli zdecydujecie się na zamiennik tonera renomowanego producenta. Pamiętajcie, by przed wyborem konkretnego produktu upewnić się, czy aby na pewno jest kompatybilny ze sprzętem domowym.