Pozycja na pieska – dlaczego warto jej spróbować?

Niewiele pozycji seksualnych wzbudza tyle emocji, co pozycja na pieska, dlaczego warto spróbować seksu w tej pozycji?

Pozycja na pieska – zalety, o których nie miałaś pojęcia!

Dlaczego pozycja na pieska budzi tyle sprzecznych emocji? Głównie ze względu na jej nieco zwierzęcy charakter, oraz pełną dominację mężczyzny nad partnerką. Przed pozycją od tyłu opory mają głównie kobiety, wśród panów, pozycja ta jest zdecydowanie jedną z ulubionych.

Opory przed całkowitym poddaniem sie mężczyźnie i czerpaniem przyjemności płynącej z seksu w pozycji na pieska, mają głównie kobiety, które wstydzą się swojej seksualności lub też mają kompleksy na punkcie wyglądu ciała. Kobiety odważne, pewne siebie i otwarte na łóżkowe eksperymenty, chętnie oddają się namiętności, a pozycja na pieska nie stanowi dla nich wielkiego wyzwania. Jakie są największe zalety pozycji od tyłu?

  • Maksymalnie głęboka penetracja – w tej pozycji każdy ruch partnera czuć jeszcze intensywniej, co przykłada się na zwiększoną rozkosz i niesamowite doznania. Kobiety, które są w stanie osiągnąć rozkosz jedynie przez stymulację łechtaczki, mogą szybko wspiąć się na szczyt, pieszcząc się same.
  • Jak najbardziej możecie patrzeć sobie w oczy! Pozycja od tyłu, nie musi oznaczać braku kontaktu wzrokowego, wystarczy, że odwrócisz głowę, by spojrzeć na twarz partnera, z pewnością dodatkowo podkręci to, już i tak wysoką temperaturę podczas zbliżenia.
  • Pełna dominacja mężczyzny – tak, z pewnością można uznać to za zaletę! W twoim partnerze z pewnością rozbudza się pierwotne instynkty, gdy będziecie kochać się w tej pozycji, a to sprawi, że stanie się naprawdę gorąco! Nie boisz się dodatkowych podniet? Pozwól mu złapać cię za włosy, lub wymierzyć delikatnego klapsa, przekonasz się, jak wiele pikanterii wniesie to do waszej sypialni

Pozycja na pieska daje wiele satysfakcji zarówno mężczyźnie, jak i kobiecie. Panowie mogą w pełni kontrolować tempo stosunku i głębokość penetracji, ponadto mają doskonały widok na wyeksponowane pośladki partnerki, co stanowi dodatkowy bodziec. Kobiety w pozycji od tyłu mogą całkowicie zatracić się w przyjemności, oddając stery partnerowi, ciesząc się dodatkowo maksymalnie głęboką penetracją i stymulowaniem punktu G.

Pozycja na pieska dla wstydliwych – przełam się i czerp przyjemność z seksu

Marzysz o tym, by spróbować gorącego, pełnego namiętności seksu w pozycji na pieska, lecz blokada psychiczna nie pozwala ci w pełni się rozluźnić i zapomnieć o wstydzie? Nie musisz skakać od razu na głęboką wodę. Wypróbuj wariant pozycji od tyłu, dla wstydliwych. Najbardziej krępuje cię to, że partner będzie miał wgląd w najintymniejsze obszary twojego ciała? Poproś go, by w pozycji na pieska pochylił się nad tobą i przylgną ciałem do twoich pleców. W takim układzie zapomnisz o wstydzie, twój partner będzie mógł cię przytulić i ręką głaskać piersi, oraz stymulować łechtaczkę, co pozwoli ci szybciej wspiąć się na szczyt. Nadal będzie on kontrolował tempo stosunku, jednak zamiast dzikości i namiętności, jakie daje klasyczna pozycja na pieska, w tym układzie mężczyzna może obdarzyć partnerkę czułością, niezbędną do otworzenia się na nowe doznania.

Pozycja na pieska boli? Sprawdź dlaczego!

W pozycji na pieska, zamiast rozkoszy odczuwasz ból? Sprawdź, jaka może być tego przyczyna! Jeśli seks w tej pozycji jest dla ciebie bolesny, nie staraj się poświęcać dla przyjemności partnera, lecz natychmiast zaprzestań uprawiania seksu w pozycji na pieska, zanim nie znajdziesz przyczyny bólu! Najczęstszą przyczyną bólu w pozycji na pieska, jest tyłozgięcie macicy. Przypadłość ta sprawia, że podczas bardzo głębokiej penetracji, w pozycji od tyłu, szyjka macicy jest mocno stymulowana, co wielu kobiet sprawia ból zamiast przyjemności. Jak rozwiązać ten problem? Jedynym wyjściem są płytsze ruchy ze strony mężczyzny, lub zrezygnowanie z uprawiania seksu w tej pozycji. Ból podczas jakiejkolwiek pozycji seksualnej nie jest czymś, co należy ignorować. Satysfakcja seksualna, jest możliwa do osiągnięcia tylko wtedy, gdy obie strony podczas seksu czują się komfortowo i czerpią przyjemność z penetracji.