Bezpieczna podróż samolotem z Warszawy – gdzie zaparkować przy lotnisku Okęcie?

Z pewnością wiele z was nie lubi planowania wakacji i jak ognia unika sporządzania list zakupów oraz tego co trzeba załatwić przed wyjazdem. Jednak od tego jak zaplanujemy nasz pobyt zagranicą, może zależeć czy nasza podróż będzie bezpieczna i… oszczędna. Tak, tak – to udowodnione, że osoby, które planują wakacje, wydają mniej – nie dając złapać się na tzw. tourist hacks (z pol. turystyczne pułapki). Sprawdzając, gdzie zaparkować na lotnisku Okęcie taniej, także możemy sporo zaoszczędzić!

Jak zaparkować na lotnisku Chopina tanio?

Tańsza cena za postój samochodu na czas naszej nieobecności w kraju, zazwyczaj wynika z lokalizacji parkingu i tego, jak daleko oddalony jest od terminali. Najdroższą opcją jest pozostawienie samochodu na lotniskowym parkingu, lecz jeśli nie chcemy przepłacać, warto przyjrzeć się ofercie prywatnych parkingów. Tych przy Chopina jest sporo, więc wybór taniego i bezpiecznego parkingu, wcale nie jest takim oczywistym wyborem. Szukając dobrego parkingu, nie powinniśmy kierować się jedynie kryterium niskiej ceny, gdyż może ona wynikać z obniżonych standardów bezpieczeństwa, a to przecież najważniejsza kwestia, która może zaważyć o powodzeniu naszego całego wyjazdu.

Okęcie gdzie zaparkować bezpiecznie?

Godne polecenia miejsce, gdzie zaparkować na Okęciu przede wszystkim czynne jest przez 24h/dobę, posiada monitoring oraz szczelne ogrodzenie, przez które nikt niepowołany nie dostanie się na teren parkingu. W cenie za postój, powinno być wliczone ubezpieczenie, które obejmie nie tylko koszty związane z kradzieżą, ale także ewentualnych zarysowań. Te nie powinny mieć miejsca na dobrze zaplanowanym terenie i parkingu, gdzie najważniejsze jest bezpieczeństwo i komfort klientów. Takim miejscem, wyróżniającym się na tle innych parkingów przy lotnisku Okęcie jest Parking Park & Fly Parking-lotnisko.pl, które mieści się zaledwie 7 minut drogi od głównego terminala lotniska. Parking posiada prawie 1000 miejsc postojowych i daje możliwość zarezerwowania i opłacenia miejsca przez Internet. Klienci parkingu doceniają go za doskonałą lokalizację – bezpośrednio przy Południowej Obwodnicy Warszawy S2.

Kiedy zarezerwować Parking Park & Fly?

Parking Park & Fly ze względu na dobre opinie i niskie ceny, cieszy się dużym zainteresowaniem wśród pasażerów podróżujących z Okęcia. Duże zainteresowanie, zwłaszcza w sezonie wakacyjnym, sprawia, że aby móc bez problemów zarezerwować miejsce postojowe na tym parkingu, należy zrobić to z min. tygodniowym wyprzedzeniem, najlepiej zaraz po tym jak poznamy czas wylotu naszego samolotu. Dla osób, które cenią sobie wygodę, istnieje możliwość opłacenia parkingu przez stronę internetową, do czego szczególnie zachęcamy wszystkie osoby, które nie lubią, aby dodatkowe obowiązki zaprzątały ich głowy przed podróżą samolotem.