Czy stylowy narożnik może być meblem do spania?

Kiedy przychodzi nam wybrać nowy narożnik do salonu, pod uwagę bierzemy nie tylko kolor, czy styl mebla, ale także jego funkcjonalność. Zwłaszcza, jeżeli nasze mieszkanie należy do tych niewielkometrażowych. W tym wypadku narożnik często musi pełnić także funkcję łóżka… i tutaj zwykle pojawia się problem. Czy możliwe jest zapewnienie komfortowego snu, kiedy do dyspozycji zamiast łóżka mamy tylko narożnik?

Jak wybrać narożnik z funkcją spania?

Wiele mebli wypoczynkowych posiada funkcję spania, jak zapewniają nas ich producenci. Zwykle nie wskazują oni jednak, czy dany mebel może służyć do spania codziennego, czy może raczej powinniśmy używać tej funkcji tylko okazyjnie. Różnica może być jak się okazuje kolosalna, ponieważ nie wszystkie systemy w składanych sofach czy narożnikach nadają się do spania na co dzień.

O tym, w jaki sposób mądrze wybrać narożnik, czy sofę do spania możecie przeczytać więcej w poradniku marki Gala Collezione – https://www.galameble.com/blog/jak-wybrac-sofe-z-funkcja-spania/.

W ramach artykułu dowiecie się między innymi czym jest stelaż włoski, czym charakteryzuje się pianka wysokoelastyczna, a także jaki rodzaj materiału będzie odporny na codzienne składanie i rozkładanie mebla. Po tej lekturze podjęcie decyzji będzie dla was zdecydowanie łatwiejsze!

W poszukiwaniu stylu i komfortu…

Meble wypoczynkowe zajmują zwykle najważniejsze miejsce w salonie, dlatego nie ma innej opcji – muszą prezentować się zjawiskowo. Jeśli cenisz sobie w narożnikach świeży design i najwyższą jakość materiałów wykonania, z pewnością zainteresują Cię meble, które znajdziesz pod tym adresem: https://www.galameble.com/narozniki/. Szczególnie ciekawymi propozycjami narożników, które mogą służyć nam również do spania codziennego są modele Nola i Olbia.

Gala Collezione to wyjątkowa marka, która oprócz jakości, zapewnia Ci także możliwość personalizacji swoich mebli. Wyobraź sobie, że sam możesz zdecydować, czy obicie będzie skórzane, czy z tkaniny? Jaki będzie jego kolor? Jakiej wielkości będzie Twój nowy narożnik? Czy życzysz sobie by posiadał on skrzynię na pościel?

Meble marki Gala Collezione są dokładnie takie, jak sobie zażyczysz, ponieważ w pewnym sensie to Ty jesteś ich projektantem. Na pewno masz już w głowie obraz swojego idealnego, choć niewielkiego salonu. Pora na dobranie do niego idealnego narożnika z funkcją spania! Zaprojektuj go sam i ciesz się zdrowym i komfortowym snem!