Nowoczesne brodziki prysznicowe do łazienek w różnych wymiarach – przestrzeń kąpielowa dopasowana do Twoich potrzeb

Brodziki prysznicowe to rozwiązanie uniwersalne, które sprawdzi się w każdej łazience. Pozwalają stworzyć przestrzeń kąpielową dopasowaną do wymagań użytkowników niezależnie od wymiarów pomieszczenia. Szeroki wybór kształtów, rozmiarów, a także głębokości sprawia, że praktycznie każdy znajdzie coś dla siebie.

Brodziki akrylowe – popularne i sprawdzone

Jednym z najpopularniejszych rodzajów brodzików są te wykonane z akrylu. Materiał ten jest stosunkowo lekki, co znacząco ułatwia transport oraz montaż. Akryl jest gładki i przyjemny w dotyku, wpływa więc pozytywnie na odczucia podczas kąpieli. Warto również wspomnieć, że cechuje się dużą wytrzymałością, a także odpornością na działanie popularnych środków czyszczących. Prawidłowo użytkowane i konserwowane brodziki prysznicowe z akrylu zachowają więc swój estetyczny wygląd przez lata.

Wybierając tego typu brodzik zdecydowanie warto poszukać modeli produkowanych przez znane marki, z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Można wówczas liczyć na dopracowane rozwiązania, których jakość zadowoli nawet bardzo wymagających. Dobrym przykładem jest minimalistyczna kolekcja brodzików akrylowych Granada od marki Roca. Jej prosty styl sprawia, że wpasuje się w niemal każdy pomysł na nowoczesną łazienkę, a duży wybór rozmiarów i kształtów brodzików umożliwia zamontowanie ich nawet w bardzo niewielkich pomieszczeniach.

bro2.jpg

Brodzik prysznicowy na miarę Twojej łazienki

W kolekcji Granada znajdziemy 3 typy kształtu brodzików – prostokątne, kwadratowe oraz ¼ koła. Pierwsza grupa występuje w 3 wariantach długości – od 100 do 140 cm i w 2 szerokości – 80 lub 90 cm. Brodziki kwadratowe i półokrągłe natomiast w 2 wariantach wymiarów – o boku 80 lub 90 cm. Rozwiązanie prostokątne to dobry wybór dla posiadaczy większych łazienek, którzy dzięki temu będą mogli stworzyć przestronną przestrzeń kąpielową. Modele kwadratowe sprawdzą się w mniejszych pomieszczeniach, a tam, gdzie każdy centymetr kwadratowy jest na wagę złota, najlepiej zamontować brodzik półokrągły. Pozwoli on na oszczędność przestrzeni, z zachowaniem odpowiedniej ilości miejsca na kabinę prysznicową.

Jeszcze większy wybór

Wachlarz wariantów brodzików Granada nie kończy się na kształcie, długości i szerokości. Każdy wymiar posiada dodatkowo 3 opcje głębokości – flat (40 mm), medio (75 mm) oraz compact (135 mm).

Płytkie modele to sposób na ułatwienie codziennego użytkowania łazienki. Docenią je osoby starsze oraz osoby, które posiadają czasowe lub trwałe ograniczenia ruchowe. Niewielka głębokość upraszcza również codzienne sprzątanie. Brodziki głębsze natomiast mogą w pewnym stopniu zastąpić wannę. Ułatwiają np. mycie dzieci, dając im również frajdę z nieco większej ilości wody. W takim brodziku można także wykąpać czworonoga.

Uniwersalne rozwiązanie

Brodziki prysznicowe wykonane z akrylu to przede wszystkim korzystny stosunek ceny do jakości. Za rozsądną kwotę zakupimy solidny produkt znanej marki, który będzie nie tylko trwały, ale również estetyczny. Nie bez powodu jest to więc jeden ze zdecydowanie najpopularniejszych materiałów w naszych łazienkach.

Artykuł sponsorowany.