Rancho pod Bocianem – dlaczego warto się w nim zatrzymać?

Branża turystyczna nie wygląda jeszcze tak samo jak przed pandemią, ale w tym roku można przynajmniej bez większego kłopotu zatrzymać się w hotelu. Rancho pod Bocianem również przyjmuje gości. Dlaczego właśnie w tym miejscu warto spędzić swój wolny czas?

Kto może wynająć pokój w Rancho?

Po zniesieniu obostrzeń, w Rancho zatrzymać może się każda osoba, niezależnie od celu swojej wizyty. Nie ma już ograniczeń wyłącznie dla osób w delegacji, wypełniających obowiązki służbowe – ośrodek jest otwarty także dla turystów. Jak najbardziej można tu przyjechać z dziećmi w każdym wieku, ośrodek jest przygotowany na przyjęcie wszystkich gości.

Wciąż obowiązują limity co do liczby przyjmowanych gości, ale Rancho jest na tyle dużym obiektem, że spokojnie znajdzie się miejsce dla gości weselnych bądź uczestników firmowej imprezy integracyjnej.

Jakie atrakcje zapewnia Rancho?

Co czyni Rancho pod Bocianem miejscem idealnym na kilkudniowy wypad? Na pewno bliskość natury, bo Rancho leży na pięknym, zalesionym terenie, z licznymi ścieżkami spacerowymi i przytulnymi miejscówkami wprost stworzonymi do urządzania pikników. Spora część ośrodka przystosowana jest do przeróżnych sportowych aktywności, by wymienić tylko boiska do gry w piłkę, ścianki wspinaczkowe, tory dla quadów, teren do paintballa. Jest także plac zabaw specjalnie dla dzieci.

Poza częścią rozrywkową jest i część biznesowa. Firmy mają tu bardzo dobre warunki do przeprowadzenia szkoleń i konferencji – można liczyć na profesjonalne zaplecze techniczne i wsparcie doświadczonej obsługi. Prócz tego Rancho to doskonałe miejsce na dowolną rodzinną uroczystość, od kameralnych jubileuszy po huczne wesela.

Jak dojechać na miejsce?

Rancho pod Bocianem leży 23 km od Warszawy, w Przypkach, można tam dojechać drogą E77 odbijając w Tarczynie. Lokalizacja jest bardzo przyjemna, a pobyt w Rancho bez problemu da się połączyć z wycieczką po stolicy, nie trzeba nawet w Warszawie rezerwować noclegu, dojazd do Rancha zajmie raptem pół godziny.

Rezerwację najwygodniej zrobić telefonicznie lub mailowo. Warto wziąć pod uwagę, że ośrodek jest często wynajmowany na wesela, szkolenia i inne duże imprezy, więc przy organizacji większego wydarzenia dobrze jest zadbać o rezerwację z odpowiednim wyprzedzeniem.