Historia marki Sigma

Światło odgrywa ogromną rolę w aranżacji wnętrz. Niezależnie od tego, czy aktualnie urządzamy salon, sypialnie, gabinet czy łazienkę – odpowiednie oświetlenie potrafi zbudować niepowtarzalny nastrój i znacznie podnieść atrakcyjność pomieszczenia. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę marka Sigma, która od ponad 25 lat oferuje nietuzinkowe rozwiązania świetlne, które z powodzeniem możemy zastosować w naszych domach i mieszkaniach. Dlaczego warto postawić właśnie na tę markę?

          Historia marki Sigma

Sigma to polskie przedsiębiorstwo, które od 1996 roku zajmuje się produkcją oświetlenia dekoracyjnego do wnętrz. Wszystkie lampy wytwarzane są w Polsce – w częstochowskim zakładzie produkcyjnym, a komponenty wykorzystane do ich produkcji posiadają niezbędne atesty oraz certyfikaty zgodności z wszelkimi normami. Co ważne, marka Sigma w procesie produkcji korzysta z polskich podzespołów, a produkty oferowane przez producenta są autorskiego projektu. Nie musimy się zatem obawiać, że kupując lampę marki Sigma, otrzymamy produkt importowany z Dalekiego Wschodu z doczepioną polską metką.

Przedsiębiorstwo Sigma z każdym rokiem rozwija swoją działalność i bazę klientów. Produkty marki oferowane są zarówno w internetowych sklepach oświetleniowych, jak i w stacjonarnych sklepach budowlanych na terenie całego kraju. Prawdziwym świadectwem sukcesu Sigmy jest jednak fakt, że 60% produkcji trafia do klientów zagranicznych. Lampy tego polskiego producenta cieszą się popularnością zarówno w Europie Środkowej, jak i Zachodniej. Na liście kontrahentów Sigmy znajdują się klienci m.in. z Francji, Niemiec, Czech, Węgier czy Finlandii.

          Wszechstronny wybór pasujący do każdej aranżacji

W ofercie producenta znajdziemy zarówno lampy wiszące, wolnostojące, jak i kinkiety i oświetlenie sufitowe. Z produktów marki Sigma będą szczególnie zadowolone osoby, które cenią sobie spójne aranżacje. Oferta producenta składa się bowiem z kilkudziesięciu serii produktowych – zaprojektowanych w tym sam stylu. Dzięki temu możemy wybrać lampę, która zostanie umieszczona nad jadalnianym stołem oraz lampę wolnostojącą, tworzącą wieczorami niepowtarzalny nastrój w salonie. Sigma z każdym sezonem stara się zaskakiwać klientów nowym rozwiązania. W ofercie producenta znajdziemy zarówno projekty ponadczasowe, które świetnie będą wyglądały przez dekady, jak i nieco bardziej wymyślne egzemplarze, zgodne z najnowszymi trendami.

Na oświetlenie marki Sigma powinna zdecydować się każda osoba, która ceni sobie wysoką jakość wykonania. Producent robi wszystko, aby lampy spełniały standardy najwyższej jakości na każdym etapie produkcji, gwarantując przy tym dwuletnią gwarancję. Niezależnie od tego, czy urządzamy loft, dom jednorodzinny, mieszkanie czy biuro – w ofercie blisko 100 wzorów oferowanych przez Sigmę, z pewnością znajdziemy coś dla siebie.